WhatsApp

Nevşehir Merdiven Filesi

Nevşehir Merdiven Filesi

Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven boşluklarında yaşanabilecek olası kazalara karşı güvenlik tedbirleri kapsamında talep edilen merdiven güvenlik filesi uygulaması arıyorsanız şu an bulunduğunuz adresin çok doğru bir yer olduğunu hemen ifade edelim efendim. Çünkü firmamız uzun yıllardır güvenlik filesi projelerinde faaliyet gösteriyor ve son derece makul fiyatlarla hayati öneme sahip bu uygulamayı başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Tabii cazip koşulların yanı sıra uygulamamızdan kredi kartı ödeme avantajları eşliğinde yararlanabileceğinizi bu noktada belirtmiş olalım. Bu kısa hatırlatma ardından İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden ayrıcalıklı hizmetimizin detaylarına geçelim

Merdiven Güvenlik Filesi Fiyatları Hiç Bu Kadar Cazip Olmamıştı

İzin verirseniz öncelikle merdiven güvenlik filesi fiyatları hakkında çok kısa bir bilgi ilavesi yapalım. Her uygulama sahasının farklı özellikler taşıması ve seçeceğiniz alternatif modellerin farklı fiyatları nedeniyle sabit bir rakam paylaşmamız maalesef mümkün olamıyor. Ancak fiyatlarımızın piyasa şartlarında bir hayli cazip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.  Firmamızın uygulamalarının detaylarına gelince;

  • Öncelikle uygulama sahasından gerekli ölçüleri alıyoruz ve sahaya özel tüm materyalleri ölçülere uygun şekilde hazırlıyoruz
  • Polyamid malzemeden imal edilmiş ultra güçlü file ipi kullanıyoruz
  • Yıllarca herhangi bir paslanma yaşanmadan kullanımda kalacak çelik bağlantı elemanları kullanıyoruz
  • Ürünlerimiz olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı şekilde imal edilmiştir
  • Çok farklı sayıda renk seçeneğimiz bulunuyor
  • Aynı zamanda uygulamayı sportif amaçlı tesisler içinde pekala düşünebilirsiniz
  • Metre kare üzerinden dilediğiniz ebat ve boyutlarda file uygulaması talep edebiliyorsunuz

Görüldüğü üzere bu önemli uygulama gerek güvenlik anlamında gerekse estetik bakımdan her yönüyle düşünülerek tasarlanıyor efendim.

Merdiven Boşluğu Filesi Siparişleriniz İçin Telefonlarımızı 7/24 Açık

Elbette birçok farklı yönden kullanım alanına sahip merdiven boşluğu filesi uygulamasının sayılamayacak çok kullanım sahası bulunuyor. Söz gelimi okullar, hastaneler, kreşler, kamu binaları ve benzeri çok katlı binalarda son yıllarda çok daha fazla kendisine yer bulan uygulama yaralanmalar hatta ölümle sonuçlanabilecek kazalara karşı alınacak önemli tedbirlerin başında geliyor. Bunun yanı sıra firmamızdan merdiven güvenlik filesi dışında balkon emniyet filesi, İnşaat alanlarında kullanılan güvenlik fileleri, kuş filesi tarzında benzer uygulamaları da talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Profesyonel uygulamamız için telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız

Apartman, okul, yurt ve kreş gibi alanlarda can güvenliğini sağlayacak olan Merdiven filesi, renk ve ebat seçenekleriyle ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Merdiven boşluklarına ve trabzan kısımlarına montaj yapılan fileler, düşme ya da kayma durumlarında güvenlik sağlatmadır.


Merdiven Koruma Filesi


Merdivenlerin ölçülerine ve ebatlarına göre imal edilen file, yüksek yerlerde işlevsel bir şekilde koruma sağlama özelliğine sahiptir. Nitelikli bir şekilde işlenen file ağları, naylon iplerden elde edilerek, sıkı bir dokumayla merdiven trabzanlarına ve boşluklarına monte edilecektir.
Merdiven filesi, kreş ve okul gibi alanlarda çocukların çok hareketli olduğu bölgelere göre montajı yapılan, ebat, gerginlik ve monte şekilleri belirlenen ürünlerimiz olarak iş güvenliği ve sağlığı alanında da kullanılabilmektedir. İnşaat alanlarında da kullanılma imkanı olan filelerimiz, belli materyallerin düşmesine karşı da insan sağlığını korumaya yönelik bir uygulamadır.


Dekoratif Merdiven Filesi


Dekoratif fileleri, hem koruma imkanı sunar, hem de güzel bir görüntüyle merdivenin olduğu iç yapının estetik yapısını bozmaz. Renk ve montaj seçenekleri bulunan filelerimiz, kreş alanlarında çocukların eğlenceli yapısına yönelik renklerde ve şekillerde üretilebilmektedir.
Güzel, estetik ve güvenlik açısından hizmet alabileceğiniz firmamız, özenle dokuduğu filelerin dayanıklı olması için ekstra kaliteli ürünler kullanmaya özen göstermiştir. Hem can güvenliği hem de estetik için tasarladığımız şık file ürünlerimizden istediğiniz boyutlarda sipariş verebilir, montaj işlemi için bize başvurabilirsiniz.

GÜLŞEHİR MERDİVEN GÜVENLİK FİLESİ VE HALI SAHA EMNİYET FİLESİ

Gülşehir güvenlik ağı ve balkon koruma filesi gibi birçok file seçenekleri ile montaj hizmeti vermekteyiz.

Derinkuyu güvenlik filesi , halısaha tavan filesi

Nevşehir Merdiven Filesi

Paylaş

Bilgi Talep Formu