WhatsApp

Nevşehir Kuş Filesi

Nevşehir Kuş Filesi

Kuş Filesi


Kuş gibi kanatlı hayvanların depolama, lojistik ve hangar alanlarına girmesini engellemek için tasarlanmış olan kuş filesi, kontrolsüz giriş çıkışların olmamasını sağlayacaktır. İhtiyacınız olan ebatlarda tasarlanmış olan filelerimiz, UV koruması sayesinde uzun süre güneşe ve hava koşullarına dayanıklı bir şekilde işlevselliğine devam edecektir. Kopma ve hasar durumları aza indirilmiş olan filelerimiz, kanatlı hayvanların istilasından iş ve yaşam alanınızı korumaya yönelik imal edilmiştir.


Kuş Filesi Özellikleri


Mukavemetli iplikten örülmüş olan yüksek korumalı kuş filesi, UV katkısıyla dayanıklılık sağlayacaktır. Aynı zamanda denye dediğimiz ip türünden üretilen olan kuş ağları, plastik kuş konmazlarla da desteklenebilmektedir. Ateş ve sıcaklık gibi durumlarda yanma riski olmayan filelerimiz, kuşların yaşam alanınıza girerek hastalık ve pislik taşımlarını engellemeye yönelik tasarlanmıştır. Hayvanlara zarar vermeyecek, sadece iş ya da yaşam alanına girişini engelleyecektir.


Kuş Filesi Nerede Kullanılır?


Büyük ve küçük dış alanlarda yapılabilen kuş ağları, uçak hangarlarından, gıda depolarına kadar birçok alanda kullanılabilmektedir. Gözenekleri 20 mm şeklinde ayarlanmış olan fileler, kuşların deponuzu talan etmesini ya da gıda ürünlerini kirletecek şekilde iç kısımda dolaşmalarını engelleyecektir.
Firma çalışanlarımız kuş ağı ihtiyaçlarınızda depo ya da yaşam alanınıza gelerek, ölçümler yapacak, istediğiniz metrede file takviyesi sağlayacaklardır. Aynı zamanda montaj ve kontroller de yaparak çalışmakta olan firmamız, sizlere daha iyi hizmet vermek için her zaman kaliteli ürünler kullanmaktadır.

Nevşehir Kuş Filesi

Paylaş

Bilgi Talep Formu