WhatsApp

Nevşehir İnşaat Güvenlik Ağları

Nevşehir İnşaat Güvenlik Ağları

Nevşehir İnşaat Güvenlik Ağları


İnşaat alanındaki iş makinelerinin ve kullanılan malzemelerin tehlike durumlarının en aza indirilmesi için kullanılmakta olan inşaat güvenlik ağları, işçilerin sağlıklı bir şekilde işlerini yapmalarını sağlamaktadır. İnşaat alanında kullanılmakta olan T tipi ve S tipi güvenlik ağ sistemleri, açık alanların geçici olarak kapatılmasında ve düşme gibi durumlarda büyük yaralanmalar olmamasında önemli bir rol oynar.

İnşaat Güvenlik Ağı montajı


İnşaat Güvenlik ağları, inşaat alanında ve yapısında dış mekana monte edilerek düşmelerin ölüm ya da büyük yaralanmalarla sonuçlanmamasını sağlar. Genellikle yapıya paralel bir şekilde monte edilen inşaat filesi işçilerin kayma durumlarının yanı sıra inşaat malzemelerinin de düşme durumlarına karşı yavaşlatıcı ve durdurucu bir işleve sahiptir.
İş güvenliği ve sağlığı için inşaat alanlarında zorunlu olarak kullanılması gereken inşaat güvenlik ağları, yasalara ve prosedüre uygun bir imal edilmektedir. İşçilerinizin ve iş alanınızın güvenliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Nevşehir inşaat güvenlik ağı satış ve montaj hizmeti veren firmamız uzman montaj ekibimizlede kat aktarma ve kurulum hizmeti sağlamaktadır.


İnşaat Güvenlik Ağı fiyatları


İnşaat şaft alanlarında kullanılmakta olan S tipi güvenlik ağlarımız, inşaat sahasındaki belirli boşluk alanların kapatılması ve yüksek yapıların kat önlerine monte edilmesi için tasarlanmıştır. Şaft boşluklarını kapatacak olan S tipi güvenlik ağları, sıkı dokuma ve dayanıklı malzeme kullanımıyla dış etkenlere uzun süre dayanıklı ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Yağmur, rüzgar ve kar gibi mevsimsel etkilere dayanıklı kalarak uzun süre kullanım imkanı sağlayacaktır.

konvasiyonel güvenlik ağları ve bağlantı parçaları özel olarak imal edilerek kurulumu yapılır.
Menteşe ve borular inşaat halindeki bina içine ankrajlır, bu borulara çelik halat ya da yüksek dayanıklılıkta polyester ip ile güvenlik ağı bağlanır. Güvenlik ağının diğer ucu sapan ve kuşgözü ile yere ankrajlanır. Konvansiyonel borulu sistem inşaat güvenlik ağı montaji diğer sistemlere göre biraz daha maliyetlidir. File fiyatlarının uygun olması inşaat dış cephede kullanılan en uygun ve sağlam sistem olarak bilinir.

NEVŞEHİR İNSAAT FİLESİ ÖZELLİKLERİ

Nevşehir İnşaat ağı özellikleri arasında en önemlisi file göz aralıkları 10 x10 ve 6 mm olmasıdır. Standartlara uygun file kullanmak gerekir. File genişlik 4 MT olmalı, profil ise 6 MT uzunlukta olmalıdır.

Nevşehir İnşaat Güvenlik Ağları

Paylaş

Bilgi Talep Formu