WhatsApp

Nevşehir Halı Saha Filesi

Nevşehir Halı Saha Filesi

Halı saha Tavan Filesi


İç ve dış mekanlarda kullanılabilecek dayanıklı uv katkılı file imalatı yapan firmamız, sizlere halı saha, voleybol ve diğer spor alanlarında kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır.Nevşehir File hizmeti alanında üstün bir performans sergileyerek, dayanıklı ve sıkı file üretimi yaparak, kısa zamanda halı saha tavan filesi için adresinize gelir, işlemlere başlarız.


Güvenilir Halı Saha Tavan Filesi


Güneş ışığına ve hava koşullarına dayanıklı olan filelerimiz, dış mekanlarda kullanım için idealdir. Polyamid naylon iplerle dokunan örgü filelerimiz hem estetik açıdan şık hem de futbol sahası olanaklarına dayanıklıdır. Top gibi sert oyun araçlarının çarpmalarında zedelenme ya da yırtılma gibi durumlar yaşamayacağınız halı saha tavan filesi, top darbelerinde sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Firma çalışanlarımız, ihtiyacınız olan saha filesinin örülmesi ve montajı için adresinize gelerek, halı sahanın havadar bir şekilde kapatılmasını sağlayacaktır.


Saha Güvenlik Filesi


Tavan ve yan duvarların boyutlarına göre montaj yapacağımız filelerimiz, topun dışarı çıkması ve dışarıdan yabancıların sahanıza girmesini engelleyecektir. Kesilme, yırtılma ve zedelenme durumlarında bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren, ekibimiz sahaya gelerek tadilat işlemi de yapacaktır
Saha tavan filesi ve yan duvar fileleri için 12 cm olacak şekilde file gözeneği ve sahanın ölçülerine göre tamamen kaplama yapabilmekteyiz. Şık ve dayanıklı saha filesi için bizimle iletişim kurarak, halı sahalarınızın tavan ve yan kısımlarının fileyle kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

Kale filesi 

Futbol sahalarının en önemli alanı kalelerdir. Özellikle kale filelerinin sağlam ve özel olarak üretilmesi için bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Nevşehir kale filesi için istenilen ebatları bildirmek yeterli olurken online sitemizden tüm modelleri takip edebilirsiniz.

Kale filelerinin hepsine ulaşmak için dinamikfile.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Kullanılan tüm iplikler oldukça sağlam olup büyük top darbelerine karşı oldukça dayanıklıdır. Dinamik file ailesi olarak tüm kale filesi çeşitlerinin dayanıklı ve esnek olması tarafımızca kontrol edilmektedir. Kale fileleri için polipropilen iplikler kullanılmaktadır.

NEVŞEHİR SAHA FİLESİ

NEVŞEHİR TAVAN FİLE KAPAMA

Nevşehir Halı Saha Filesi

Paylaş

Bilgi Talep Formu