WhatsApp

Nevşehir Boşluk Kapama Ağı

Nevşehir Boşluk Kapama Ağı

Boşluk Kapama Ağı


Nevşehir kapama ağı, naylon ve sağlam iplerle ördüğümüz boşluk kapama filesi, AVM, galeri, merdiven boşlukları ve inşaat şaft alanlarındaki yüksek boşluk alanlarına monte edilmektedir. Düşme tehlikesine karşı bir güvenlik önlemi olarak, güvenlik filelerimiz sıkı dokuma tekniğiyle gerilmiş bir şekilde monte edilecek, yüksek alanlarda tedbir amaçlı kullanılabilecektir. 


Asansör Boşluğu Kapama Ağı


Kullanıma kapatılmış ya da tamir sırasında olan asansörlerin, apartman içindeki karanlık bölmelerde yer almaları tehlikeli bir durumdur. Hem renkli dikkat çekici fileler kullanılarak, hem de güvenli bir montaj yaparak güvenliğinizi sağlayabiliriz Boşluk kapama ağları, monte edilmeden önce firma çalışanlarımız tarafından yükseklik ve alan tespiti yapılarak işleme alınacak, daha sonra testler yapılarak kullanıma açılacaktır.


Kozaklı güvenlik filesi ve montaj


Nevşehir file AVM ve galeri gibi alanlarda merdiven boşlukları alanın genişliğine göre çok daha tehlikeli olabilmektedir. Kontrolsüz bir merdiven boşluğu, düşmelerin daha büyük yaralanmalarla sonuçlanmasına neden olacaktır. Firmamız AVM ve Galeri boşluğu filesi imal ederek, alışveriş merkezlerini daha tehlikesiz bir konuma getirecektir.


Şaft Boşluğu Filesi


İnşaat alanlarında yer alan şaft boşlukları, işçilerin tehlikeli bir şekilde çalışmalarına ve inşaat malzemelerin tehlike yaratmalarına neden olabilmektedir. İnşaat ve diğer yapılarda bulunan şaft boşluğu Nevşehir kapama ağı, işçilerin güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlayacaktır. 7 metre yüksekliği olan her alanda kullanılması gereken güvenlik fileleri için firmamızla iletişim kurarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kozaklı merdiven güvenlik ağı ve saha filesi

Nevşehir Boşluk Kapama Ağı

Paylaş

Bilgi Talep Formu