WhatsApp

Nevşehir Balkon Filesi

Nevşehir Balkon Filesi

Nevşehir Balkon Filesi

Hepimizin bildiği üzere yüksek katlı binalar özellikle küçük cocuğu olanlar için bazı hayati riskleri taşıyor. Tabi bu sorunun bir çözümü var ve balkon emniyet filesi olarak tanımlanmaktadır. Dolayısıyla bu sistem sayesinde başta çocuk ve yaşlılar için tehlike oluşturan balkonlar bir bakıma izole ediyoruz diyebiliriz.Bunun yanı sıra uygulama son derece guçlü bir tasarıma sahip olduğu için bu tarz tehlikelerden uzak kalmak pekala mümkün oluyor.Eğer sizlerde riskli gördüğünüz bir balkona sahipseniz talep etmeniz durumunda bu alanda uzun yıllardır hizmetler üreten firmamız ile irtibata geçebilir ve profesyonel uygulamamızı talep edebilirsiniz. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izliyoruz ve her bütçeye uygun profesyonel çözümler getiriyoruz.
Yüksek katlı yapılarda kullanılmakta olan Balkon filesi, balkonu çevreleyecek şekilde tasarlanmış koruma kalkanlarımızdan biridir. Özellikle çocuk sahibi olanların ya da evcil hayvan besleyenlerin düşme tehlikesine karşı yaptırması gereken balkon ağları, balkonun dış cephesine göre ebatları belirlenir, dilerseniz renk tercihiyle dekoratif bir seçim de yapabilirsiniz.

Balkon Koruma Filesi Hayat Kurtarıyor

Diğer bir adıyla balkon koruma filesi veya balkon filesi uygulamaları, düşme kazalarını önlemesinin yanı sıra aynı zamanda başka bir önemli fonksiyonu daha kanatlı canlıların balkona girişini önlüyor ve bu nedenle balkonun temiz kalmasını sağlıyor.Elbette çocuklar kadar bir başka risk altındaki gurpta sevimli dostlarımız, yani evcil hayvanlar. Dolayısıyla balkon emniyet filesi uygulamasının birçok farlı yönden avantajlı olduğunu açıkça ifade edebiliriz.

 

Balkon Filesi Ve Özellikleri

* Maksimum dayanıklılıkta üretilmiş ipler

* Onlarca farklı renk seçenekleri

* Uzun yıllar dayanacak file bağlantı ekipmanları

* İstediğiniz ebat ve boyutlarda imalat ( m2 cinsinden)

* Uluslararası standartlarda montaj ve işçilik kalitesi

 

Balkon Güvenlik Ağları


İhtiyacınız olan ağ metreleri imal etmekte olan firmamız, konutlarınızın balkon ve teras bölümlerinde %100 güvenilir nevşehir balkon filesi montajı yapmaktadır. Çocuklarınızın ya da evcil hayvanınızın balkonunuzdan düşme ihtimaline karşı monte edilen fileler, sık örgü tekniğiyle dar alanlara güvenli bir şekilde yerleştirilecektir. Kötü hava koşullarına dayanıklı, yağmur ve kar gibi doğa olaylarında çürümeyen naylon yapısıyla uzun süre kullanabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır.


Balkon Kaplama Güvenlik Filesi


Balkonunuzu boydan boya kaplayacak olan balkon ağları, gözenek ağları sizin tercihinize göre değişecek ebatlarda üretilmektedir. 4 Cm ile 10 cm arasında gözenek tercih edebileceğiniz balkon fileleri, tırmanma ya da içinden bir şey atılmamasını istediğiniz takdirde, dar gözenekli file seçimi yapmanız tavsiye edilmektedir.


Dar gözenekli balkon fileleri, çocuklarınızın hem tırmanmalarını engeller hem de içeriden dışarı bir şey atma olasılıklarını düşürür. Tam güvenlikli balkon ağlarımız, istediğiniz renk ve tasarımlarda alabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Tam güvenlikli balkon ağları ve fileleri için bizimle iletişim kurarak çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Nevşehir balkon filesi 

Balkon emniyet filesi nevşehir 

Nevşehir balkon güvenlik filesi sistemleri satış ve montaj hizmeti 

 

Nevşehir Balkon Filesi

Paylaş

Bilgi Talep Formu